Záhadný Leo Anders a jeho Ling Fluent sú veľký internetový problém

Zaujímavý fúzatý polyglot Leo Anders má 62 rokov a hovorí 23 jazykmi. Slovákom údajne predstavil slávnu 2 týždňovú metódu učenia sa cudzích jazykov. Internetové reklamy nám sprostredkúvajú informácie o tomto zázračnom mužovi. Google reklama, ale aj portály ako Azet.sk, Cas, Centrum.sk a mnoho iných prezentujú rôzne fotografie ľudí s prístrojmi na hlave, na očiach a fascinujúce text yo tom, že mnohí Slováci objavili zázračnú metódu, akou sa dá naučiť cudzia reč. Je to naozaj tak?

Podvodné jazykové kurzy

Veľký pozor na podvodné stránky s Ling Fluent

Je veľkým prekvapení s akou masívnou podporou sa v prípade týchto stránok stretávame. Na falošných stránkach nauctesajazyk.eu sa nachádza pochybný obsah. Informácie o neexistujúcom odborníkovi Leovi Andersovi, informácie o neexistujúcich Slovákoch, nie je na nich pravdivé doslova nič. Ani len systém stránok nie je skutočný. Náhražka internetového magazínu, na ktorý sa web snaží podobať, nemá funkčné žiadne prvky. Komentáre sú falošné. Len využívajú vzhľad Facebooku aby oklamali ľudí svojim vzhľadom. Stránky však klamú viacerými detailmi.

Čo je to ten ling fluent?

Ak si objednáte tento predražený zázrak, mnoho Slovákov bolo rozzúrených a sklamaných. Dorazia vám údajne len akési kartičky s textami. Čiže niečo, čo si môžete napísať aj sami. Neexistuje šanca, aby ste sa naučili plynule akoukoľvek metódou akúkoľvek reč. Ani len Slovák česky nebude vedieť plynule za dva týždne s plnou gramatikou, nieto ešte taliansky, či anglicky. Za žiadnych okolností. Podvodné stránky využívajú mnoho vymyslených informácií a nepravdivých faktov, od inštitúcií, osôb, odborníkov… Vyhýbajte sa podobným stránkam a reklamám. Všetko totiž funguje beztrestne. Poškodení ľudia sa totiž nechcú zdržiavať podávaním trestných oznámení.