Strčil hlavu nešťastne do kontajnera, zozadu ho znásilnil iný muž

Kontajner na fľašeV Čechách sa pred niekoľkými rokmi podľa nemenovaného periodika odohrala trpká príhoda, pri ktorej neznámy muž využil iného zakliesneného muža na sexuálne potešenie. Príbeh sa mal odohrať s odstupom času pred niekoľkými rokmi, keď partia kamarátom odchádzala v noci z podniku v podnapitom stave. Jeden z nich pri ceste domov vyliezol na kontajner určený pre fľaše a do okrúhleho otvoru strčil hlavu. Kým dnu šla, von už nie. Pri polohe hlavy nižšie ako telo sa mu do nej nahrnula krv, zápach z fliaš a následne údajne aj zvratky obete vlastnej hlúposti k úplnej tme pridávali aj nedýchateľno. Keď zvyšok partie pochopil, že hlavu sa vytiahnuť len tak nepodarí, utekali po pomoc. Kým ten s hlavou strčenou v kontajneri čakal na vyslobodenie, v celom nočnom tichu s vystrčeným zadkom do priestoru pocítil zrazu nečakateľné potľapkanie po zadku, rozopnutie nohavíc a následne zážitok, o ktorý bežne človek nestojí. Kamaráti s nástrojmi na jeho vyslobodenie dorazili až po tejto skúsenosti. Naskytol sa im pohľad, pri ktorom mali jasno, čo sa mohlo odohrať a po niekoľko rokov tento príbeh zostal ich tajomstvom. Nevieme však ani to, kto z nich si otvoril ústa na špacír a ani to, či ide o pravdivú, alebo len o dokreslenú príhodu. V každom prípade je však pochopiteľné, prečo nebol prípad nahlásený na políciu. Ako obeť v tomto prípade by nechcel vypovedať asi nikto.

Na sociálnej sieti koluje ústrižok novín, ktoré sa nám nepodarilo identifikovať ani podľa iných znakov v jeho okolí. Príhoda je tak referovaná na základe príbehu zdieľaného na sociálnej sieti facebook bez presných údajov a času.

Podobný prípad z Prahy
Podobný, alebo rovnaký príbeh na pár odlišnosti priniesol v januári aj český Blesk pre ženy, kde sa príbeh týkal Jakuba z Prahy. Jakub však zažil dve znásilnenia za sebou.

foto: ilustračné ©