Hráči oslavujú, The Sims 2 so všetkými datadiskami ako download zadarmo

The Sims 2Hráči momentálne zažívajú malé letné Vianoce. To v prípade, ak patria medzi ženské pohlavie, mladších hráčov a milujú sériu The Sims 2. Herný vývojár EA pripravuje svoju novinku The Sims 4 a tým pádom zrejme prišlo na um zatraktívniť trochu The Sims 2, stále populárnu a živú, no s klesajúcim predajom, slávnu hru. Vianoce pre hráčov pripravili v tom zmysle, že ktokoľvek chce a má svoj účet v službe ORIGIN, tak si kompletnú hru môže stiahnuť pokojne k sebe domov. Potrebuje len okolo 15 GB voľného miesta na disku a môže si užívať naozaj kompletnú hru v takzvanej ULTIMATE edícií, ktorá v sebe zahŕňa kompletne všetky hry pod titulom The Sims 2, teda hlavnú hru a množstvo datadiskov. Celá táto akcia je dostupná do konca mesiaca júl, tak to určite stihnite.

The Sims 2
The Sims 2 bol nástupcom po slávnom The Sims od Maxis. Základná hra hráčom umožní vytvoriť si dom, postavu, alebo rovno rodinu, ktorej sa o všetko stará. Ide o simuláciu života, bývania, medziľudských vzťahov a vôbec o rozsiahlu hru, ktorá bola viac krát obohacovaná rôznymi dodatočnými vecami, datadiskami, vylepšeniami a predmetmi do domácnosti, či použitie vonku. The Sims 2 ako hra spolu s datadiskami by mohla mať vždy v čase svojho uvedenia na trh pri každom titule dohromady hodnotu aj viac ako 400 EUR.

Origins a získanie hry
Origins je služba, pomocou ktorej sa dajú legálne nakupovať a sťahovať hry od vydavateľa Electronic Arts. Aplikácia je bezplatná. Nie je nutné sťahovať ju do počítača, keďže hru je možné získať a uchmatnúť pre seba aj online. Chce to len vytvoriť svoje konto na stránkach: https://connect.origin.com/cz/create a následne prejsť do sekcie REDEMPTION CODE do políčka PRODUCT CODE treba napísať heslo: I-LOVE-THE-SIMS. Tým získate hru, je vaša. Zostáva len cez aplikáciu ORIGINS spustiť jej sťahovanie a môžete hrať pokojne aj celý rok.