Princ Harry ako zamestnanec? Rovno šéfom v startupe BetterUp

Princ Harry, vojvoda zo Sussexu, opustil kráľovskú rodinu a keďže zostal s manželkou Megan Markle bez pravidelného príjmu, musel poriadne popremýšľať, ako vôbec prežiť. Keďže svet očakávaq pri každom jeho kroku, že bude upravený, aj obliekanie a životný štýl mu diktujú vysoké náklady. Bolo otázkou času kedy sa ukáže jeho nová profesia, alebo spôsob obživy. Návrat do kráľovskej rodiny je po nedávnom rozhovore pre Oprah Winfreyovú nemožný. Najnovšie sa objavuje ako jeden zo šéfov novej startupovej spoločnosti z Kalifornie, ktorá sa venuje coachingu a psychickému zdraviu.

Princ Harry ako zamestnanec v BetterUp

Princ Harry ako zamestnanec a rovno šéf

Pomáhanie ľuďom, ktorému sa v rámci nadácii venoval už aj predtým, tak zostáva jeho nápľnou práce. Samozrejme, výška jeho platu nie je zverejnená. Keďže sa do neho vkladajú veľké nádeje a sledovaný bude každý jeden krok, ani nezávidime pozíciu, plat, ba ani medializáciu. Každý prešľap na jeho strane je ako 30 prešľapov bežného človeka. NUž , nech sa mu na novom pracovnom mieste darí. Jedno však isté. Pre zviditeľnenie týchto spoločností postačí naozaj málo. Zamestnať celosvetovo známu osobnosť a záujem o služby agentúry narastie. O tom niet pochýb.

Stránky ho uvádzajú ako vojnového veterána, ekológa a tiež uvádzajú jeho nadačnú činnosť z minulosti ako dôležité predstavenie vhodnosti na pozícii, kde teraz pôsobí v BetterUp.

Pozrite si aj ďalších zamestnancov… o poznať budete len Harryho. Zdroj: https://www.betterup.com/en-us/about-us/leadership-team